Gmina Nowe Miasto Lubawskie Logo: Gmina Nowe Miasto Lubawskie Natura Możliwości Ludzie

Nagrody dla naszych mieszkańców podczas podsumowania Dni Rodziny

Ilustracja do informacji: Nagrody dla naszych mieszkańców podczas podsumowania Dni Rodziny
Wiosną Urząd Gminy, wspólnie z Ośrodkiem Pomocy Społecznej Gminy Nowe Miasto Lubawskie, zorganizował II Gminny Konkurs Tematyczny pn.: „Taką stworzę Ojczyznę, o jakiej nauczy mnie rodzina”. W ramach niego wpłynęło łącznie: 55 prac plastycznych, 1. graficzna i 17 literackich. Podczas pikniku rodzinnego w Gwiździnach nagrodzono laureatów rywalizacji, ponadto wszystkie prace przekazano do etapu wojewódzkiego.
 
W ostatni piątek w Olsztynie odbyło się uroczyste podsumowanie XX Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny, gdzie ogłoszono wyniki współzawodnictwa na szczeblu wojewódzkim. Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że wśród zwycięskich i wyróżnionych prac znalazły się wykonane przez naszych mieszkańców.
 
 
Zdobywcy nagród w XV Wojewódzkim Konkursie Literackim pn.: "Dom rodzinny ostoją Ojczyzny" to: seniorka Pani Elżbieta Zalewska, Mikołaj Zalewski (Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół im. Rodu Działyńskich w Bratianie), Małgorzata Bączek,  Paulina Kądzielewska, Karolina Kowalewska (Gimnazjum w Zespole Szkół im. Rodu Działyńskich w Bratianie).

Laureatami XV Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego i Grafiki Komputerowej pn.: „Rodzina i dom fundamentem Ojczyzny” zostali: Arkadiusz Kremski i Zuzanna Marchlewska (Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół im. Rodu Działyńskich w Bratianie). Wyróżnienie zdobyła Wiktoria Truszczyńska (Społeczna Szkoła Podstawowa w Tylicach).
 
 

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

Galeria zdjęć

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

  • Data utworzenia: 29.10.2018
  • Autor:Agata Nowicka

Zobacz także