Gmina Nowe Miasto Lubawskie Logo: Gmina Nowe Miasto Lubawskie Natura Możliwości Ludzie

Głosuj w Tesco! Lekarty walczą o dofinansowanie sprzętu do siłowni pod chmurką

Ilustracja do informacji: Głosuj w Tesco! Lekarty walczą o dofinansowanie sprzętu do siłowni pod chmurką
Po dwóch sukcesach Lekart, chyba nie mogło być inaczej i mieszkańcy ponownie stanęli do walki o dofinansowanie od Tesco Polska w IV edycji programu „Decydujesz, pomagamy”. Dotację chcieliby przeznaczyć na zakup kolejnych urządzeń do siłowni pod chmurką. Lekartczanie są już na etapie głosowania, a swoją inicjatywę tłumaczą tak:
 
 
- celem projektu jest zakup nowych urządzeń do siłowni na powietrzu, które staną w centrum wsi Lekarty, obok placu zabaw i drewnianej wiaty. Obecnie mała siłownia cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców, a dzięki projektowi jeszcze więcej osób będzie mogło aktywnie spędzać czas w rodzinnym i sąsiedzkim gronie. Zakup nowych urządzeń pozwoli jeszcze bardziej poprawić atrakcyjność wsi oraz wpłynie na kondycję zdrowotną i samopoczucie mieszkańców wsi.
 
 
 
 
Żeton do urny podczas każdych zakupów
 
Sołtys wraz z Radą Sołecką uprzejmie proszą o głosowanie podczas każdych zakupów w markecie Tesco.
 
Jak głosować, z pewnością nie musimy przypominać. Wystarczy wybrać się w okresie od 7 maja do 4 czerwca br. na zakupy do marketu Tesco w Nowym Mieście Lubawskim lub Lubawie, odebrać żeton od sprzedawcy i wrzucić go do urny przeznaczonej dla Lekart. Dzięki temu i jak największej liczbie uzyskanych głosów, będą mogli ponownie otrzymać dofinansowanie w wysokości 5 tys. zł.
 
 
Przypomnijmy, że Lekarty pokonały konkurencję już dwa razy – najpierw wywalczyli dotację na wiatę w centrum wsi, a następnym razem na urządzenia do siłowni zewnętrznej.
 
 
 
 
 
 
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

  • Data utworzenia: 10.05.2018
  • Autor:Agata Nowicka

Zobacz także