Gmina Nowe Miasto Lubawskie Logo: Gmina Nowe Miasto Lubawskie Natura Możliwości Ludzie

Pomóż Lekartom w spełnianiu marzeń! Zagłosuj w markecie TESCO.

Ilustracja do informacji: Pomóż Lekartom w spełnianiu marzeń! Zagłosuj w markecie TESCO.
Sołtys wsi Lekarty wraz z Radą Sołecką mają świetny pomysł, jak zadbać o rozwój miejscowości i rewitalizację przestrzeni. Chcą podnieść atrakcyjność sołectwa oraz stworzyć miejsce spotkań – dążą do aktywizacji mieszkańców, w każdym przedziale wiekowym.
 
- Naszym głównym celem jest stworzenie interesującego i bezpiecznego miejsca we wsi Lekarty, w którym mieszkańcy będą mogli spotykać się w rodzinnym i sąsiedzkim gronie. Planujemy postawić drewnianą wiatę przy placu zabaw w centrum wsi, co zwiększy atrakcyjność tego miejsca oraz pozwoli mieszkańcom mile spędzać czas na świeżym powietrzu. W przyszłości planujemy także utworzyć siłownię, aby jeszcze bardziej zwiększyć atrakcyjność wsi Lekarty oraz pokazać jak zaradni są jej mieszkańcy. Opisują pomysłodawcy.
 
 
 
 
Ze swojej strony zrobili już bardzo wiele – pokonali rywali i dotarli do grona finalistów!
Lekarty stanęły do walki o dofinasowanie ww. projektu, w ramach programu „Decydujesz, pomagamy”, inicjowanego przez sieć supermarketów TESCO Polska. Na jego potrzeby, mapa Polski została podzielona na 145 mikroregionów. W każdym z nich Komisja Grantowa wybrała 2 lub 3 najlepsze pomysły. A wśród nich, na terenie naszego rejonu, projekt: „Łączymy pokolenia we wsi Lekarty”!
 
 
 
Zwycięstwo zależy od Mieszkańców!
O tym, kto otrzyma dofinansowanie na zrealizowanie swoich wymarzonych pomysłów, zdecydują Mieszkańcy poszczególnych regionów w otwartych głosowaniach w sklepach TESCO. Lekarty konkurują z tylko dwoma innymi projektami z okolicy - a więc szanse są ogromne.
Teraz wszystko w rękach Mieszkańców! Zatem…..
 
 
 
 
Zagłosuj podczas zakupów w TESCO!
 
 
Głosuj w Nowym Mieście Lubawskim i Lubawie
Na projekt „Łączymy pokolenia we wsi Lekarty” można głosować w następujących sklepach TESCO: Nowe Miasto Lubawskie – ul. Żwirki i Wigury 1e, Lubawa – ul. Wyzwolenia 1.
 
 
 
 
 
Sołtys wsi Lekarty wraz z Radą Sołecką z całego serca dziękują za oddane głosy i pomoc w spełnianiu marzeń!
 
 
 
 
 
Więcej szczegółowych informacji dostępnych na stronie: https://pomagamy.tesco.pl/ .
 
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

  • Data utworzenia: 12.03.2017
  • Autor:Agata Nowicka

Zobacz także