Gmina Nowe Miasto Lubawskie Logo: Gmina Nowe Miasto Lubawskie Natura Możliwości Ludzie

Mieszkańcu - ukończyłeś 60. rok życia? Odbierz Ogólnopolską Kartę Seniora, która upoważni Cię do zniżek

Ilustracja do informacji: Mieszkańcu - ukończyłeś 60. rok życia? Odbierz Ogólnopolską Kartę Seniora, która upoważni Cię do zniżek
Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że gmina Nowe Miasto Lubawskie przystąpiła do programu Ogólnopolska Karta Seniora. Od teraz każdy mieszkaniec, który ukończył 60. rok życia, może otrzymać ją bezpłatnie, a tym samym uzyskać prawo do zniżek w wysokości 5-30% na wybrane usługi i produkty.
 
 
 
 
Przedsięwzięcie ma już 705 partnerów – firm, które uwzględniają powyższe udogodnienia. Wciąż dołączają kolejne przedsiębiorstwa.
 
 
 
 
 
 
Jeżeli chcą Państwo zostać pierwszymi posiadaczami Karty, Wójt Gminy Nowe Miasto Lubawskie – Tomasz Waruszewski serdecznie zaprasza na uroczystą inaugurację związaną z wdrożeniem projektu. Odbędzie się ona 27 kwietnia 2017 roku o godzinie 17:00 w Świetlicy wiejskiej w Mszanowie. Tego dnia zaplanowano też dodatkowe atrakcje – przegląd twórczości seniorów oraz prelekcję na temat zdrowego stylu życia.
 
 
Słowa zachęty włodarz kieruje również w stronę lokalnych przedsiębiorców. Jeśli Państwa firmy mają możliwość zaoferowania ww. zniżek dla seniorów, pragnie serdecznie zachęcić Was do przyłączenia się do programu. Przedstawiciele firm, którzy zadeklarują chęć współpracy będą także mile widziani na uroczystości.  Szczegółowe informacje o projekcie dostępne na stronie: www.glosseniora.pl/strona/oks.
 
 
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Lista powiązanych wydarzeń kalendarium

.Archiwum

  • Data utworzenia: 12.04.2017
  • Autor:Agata Nowicka

Zobacz także