Gmina Nowe Miasto Lubawskie Logo: Gmina Nowe Miasto Lubawskie Natura Możliwości Ludzie

Konkurs dla każdego! Plastycznie i literacko na temat RODZINY

Ilustracja do informacji: Konkurs dla każdego! Plastycznie i literacko na temat RODZINY
Masz 10, 30, a może 60 lat? Nieważne ile, bo w I Gminnym Konkursie Tematycznym udział może wziąć każdy! „Rodzina. Inspiracje plastyczno - literackie”  - takie jest jego hasło przewodnie w 2017 roku i adresowany jest do mieszkańców nowomiejskiej gminy, w każdym przedziale wiekowym. Tegorocznym celem jest upowszechnianie najbardziej wartościowego hasła jakim jest „Rodzina”.
 
 
Uczestnicy mogą przygotować prace: plastyczne (format A3), graficzne (format A4) na temat: „Miłość w Rodzinie” lub literackie (listy, wspomnienia i świadectwa, wiersze i inne; max. 5 stron maszynopisu) na temat: „Uczę się Ciebie, Rodzino”.
 
 
Termin składnia prac to 12 kwietnia – 15 maja 2017 roku. Należy je pozostawiać bezpośrednio w siedzibie Urzędu Gminy w Punkcie Obsługi Mieszkańca lub przesyłać pocztą tradycyjną wraz z Kartą zgłoszeń (maksymalnie 3 prace, wykonane w różnych ww. technikach).
 
 
Wyniki opublikowane zostaną 2 czerwca 2017 roku na stronie internetowej gminy. Nagrodzenie laureatów nastąpi 11 czerwca 2017 roku podczas Pikniku Rodzinnego w Mszanowie, organizowanego w ramach  XIX Warmińsko – Mazurskich Dni Rodziny. Wydarzenie zostanie uświetnione prezentacją prac konkursowych.
 
 
Dla zwycięzców przewidziane są nagrody w formie statuetek i nagród rzeczowych. Dodatkowo wszystkie prace, które spełnią warunki regulaminów XIV Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego i Grafiki Komputerowej „Miłość w Rodzinie” oraz XIV Wojewódzkiego Konkursu Literackiego „Uczę się Ciebie, Rodzino”, dostępnych na stronie internetowej www.olsztynski.civitaschristiana.pl , przekazane zostaną na etap wojewódzki.
 
Szczegóły w >>Regulaminie<< oraz u koordynatorów konkursu: Dyrektora Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Nowe Miasto Lubawskie – Anny Pijaczyńskiej, tel. 56 472 53 22 oraz  pracownika Urzędu Gminy Nowe Miasto Lubawskie – Agaty Nowickiej, tel. 56 472 53 18/ 00.
 
 
WYPEŁNIJ >>Kartę zgłoszeniową<< i dołącz do swoich prac!
 
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Lista powiązanych wydarzeń kalendarium

.Archiwum

  • I Gminny Kokurs Tematyczny "Rodzina. Inspiracje plastyczno - literackie, 2017-05-15, 16:00:00

    Ostatni dzień składania prac konkursowych

    Uczestnicy mogą przygotować prace: plastyczne (format A3), graficzne (format A4) na temat: „Miłość w Rodzinie” lub literackie (listy, wspomnienia i świadectwa, wiersze i inne; max. 5 stron maszynopisu) na temat: „Uczę się Ciebie, Rodzino”.
  • Data utworzenia: 12.04.2017
  • Autor:Agata Nowicka

Zobacz także