Gmina Nowe Miasto Lubawskie Logo: Gmina Nowe Miasto Lubawskie Natura Możliwości Ludzie

Gospodarz kibicował młodym piłkarkom podczas Wojewódzkiego Turnieju „From Schools To Women’s League”

Ilustracja do informacji: Gospodarz kibicował młodym piłkarkom podczas Wojewódzkiego Turnieju „From Schools To Women’s League”
Choć pogoda nas wczoraj nie rozpieszczała, to nie pokrzyżowała sportowych planów. W Bratianie rozegrano 4. kolejkę Wojewódzkiego Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt FIFA „From Schools To Women’s League”.  Ten mecz to projekt finansowany przez Międzynarodową Federację Piłki Nożnej (FIFA). Jego organizatorem jest Polski Związek Piłki Nożnej, natomiast koordynatorem wojewódzkim - Warmińsko – Mazurski Związek Piłki Nożnej.
 
 
Na podstawie osiągnięć minionego roku szkolnego, do całego turnieju wybrano 5 najlepszych drużyn dziewczęcych do lat 10, w każdym z województw. W warmińsko – mazurskim znalazły się: Społeczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Tylicach, Szkoła Podstawowa nr 18 w Olsztynie, UKS Perły Olsztyn, Szkoła Podstawowa w Kozłowie oraz Szkoła Podstawowa w Kotle Dużym.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zgodnie z zasadami „From Schools To Women’s League”, wytypowane drużyny organizują w swojej okolicy jedną z kolejek. Teraz przyszła kolej na tylicką szkołę jako gospodarza rozgrywek – i dobrze na tym wyszli! Wywalczyli sobie pierwsze miejsce! Tuż za nimi uplasowały się: UKS Perły Olsztynek, Szkoła Podstawowa w Kozłowie, a dalej: Szkoła Podstawowa nr 18 w Olsztynie i Szkoła Podstawowa w Kotle Dużym.
 
 
Piłkarkom kibicował sam gospodarz gminy. Z dumą uhonorował zwycięzców!
 
 
Foto: nadesłane

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

Galeria zdjęć

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

  • Data utworzenia: 13.04.2017
  • Autor:Agata Nowicka

Zobacz także