Gmina Nowe Miasto Lubawskie Logo: Gmina Nowe Miasto Lubawskie Natura Możliwości Ludzie

Nie przegap terminu odbioru śmieci!

Ilustracja do informacji: Nie przegap terminu odbioru śmieci!
„O nie! Znowu przegapiłem termin odbioru śmieci…” Czy często zdarza Ci się wypowiadać te słowa? Z naszą darmową aplikacją na telefon ten problem już się nie powtórzy! Twój smartfon będzie alarmował o zbliżającym się terminie wywozu nieczystości!
 
 
 
 
Aplikacja mobilna Eco Harmonogram jest dostępna do pobrania w internetowych sklepach App Store, Google Play lub Windows Store. Znajdziesz ją również w wyszukiwarce internetowej np. Google.
   
 
 
 
Podczas instalowania aplikacja poprosi o podanie konkretnego adresu zamieszkania – otrzymywane powiadomienia będą więc dotyczyły tylko Twojej lokalizacji.
 
 
Ustaw datę i godzinę, a telefon przypomni Ci we wskazanym czasie o nadchodzącym wywozie. Będziesz mógł w porę przygotować śmieci i wystawić przed posesję.
 
 
 
Większość z nas wybiera tradycyjny sposób i przywiesza rozpiskę na lodówkę, bądź kładzie ją w widocznym miejscu. A czy nie łatwiej będzie, gdy telefon zaalarmuje, nawet gdy będziesz poza domem? Z aplikacją masz pewność, że nie przegapisz żadnego terminu.
 
APLIKACJA INFORMUJE TEŻ O NAGŁYCH ZMIANACH W HARMONOGRAMIE! Lubawska Spółka Komunalna Spółka z o.o. przesyła powiadomienia w przypadku, gdy w danym dniu wystąpi brak możliwości odbioru śmieci, pomimo zaplanowanego terminu. 
 
 
To nie wszystkie udogodnienia, jakie gwarantuje aplikacja!
Z aplikacji Eco Harmonogram możesz dowiedzieć się, jak segregować odpady – wyszukiwarka podpowie, co gdzie wrzucić. Tu znajdziesz też inne ciekawe informacje – o tym, które śmieci mogą okazać się niebezpieczne i mieć negatywny wpływ na środowisko; czego nie powinno się wyrzucać; gdzie w Twojej okolicy możesz pozostawić zużyte baterie; jaka jest jakość powietrza w czasie rzeczywistym i wiele innych.
 
Możesz zrobić zdjęcie i przesłać zgłoszenie o napotkanym dzikim wysypisku lub nieodebranych w terminie śmieciach.
 
W aplikacji dostępne są najważniejsze aktualności z gminy. Będziesz też otrzymywać bezpłatne wiadomości push.

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

  • Data utworzenia: 02.08.2017
  • Autor:Agata Nowicka

Zobacz także