Gmina Nowe Miasto Lubawskie Logo: Gmina Nowe Miasto Lubawskie Natura Możliwości Ludzie

Aktualności dla przedsiębiorcy

W Mszanowie otwarto nową halę produkcyjną

Ilustracja do informacji: W Mszanowie otwarto nową halę produkcyjną
Oficjalne otwarcie nowego punktu na biznesowej mapie gminy Nowe Miasto Lubawskie odbyło się w sobotę 22 lipca. Przy ulicy Podleśnej 13 swoją halę produkcyjną uruchomiła firma AT4B Poland Sp. z o.o., producent głównie części do różnego rodzaju pojazdów, maszyn, armatury wodnej.
 
 
 
 
Firma do tej pory prowadziła działalność w Bratianie, jednak ze względu na dynamiczny rozwój w ubiegłym roku podjęto decyzję o budowie nowej siedziby w Mszanowie, na terenach należących do byłego zakładu Humdrex. AT4B Poland Sp. z o.o. to firma która rozpoczęła swoją działalność w 2014 r. i zajmuje się obróbką metali na maszynach CNC. Spółka świadczy usługi w zakresie obróbki skrawaniem, produkuje części nowe i zamienne m.in. ze stali, mosiądzu, aluminium.
 
 
Dowiedzieliśmy się, że dzięki zaangażowaniu wielu osób budowa nowego obiektu przebiegła sprawnie. Spółka rozpocznie produkcję w nowym, bardziej komfortowym miejscu. W budynku o powierzchni ponad 300 m2 znajdują się hala produkcyjna, pomieszczenia biurowe oraz socjalne. Firma zatrudnia obecnie 7 osób i jak zapowiada Prezes Spółki - Krzysztof Jakubowski, dzięki budowie nowej hali produkcyjnej, zakład będzie w stanie zatrudnić kilku kolejnych fachowców. Ciągłe inwestowanie w rozwój, modernizacje i zwiększanie parku maszynowego to cele na następne lata.
 
 
 
 
 
W sobotę uroczystego przecięcia wstęgi razem z prezesem dokonał Wójt Tomasz Waruszewski. Pogratulował nowej inwestycji, która otworzyła swoje podwoje w strefie przemysłowej w Mszanowie. Wspomniał jak ważne są tego typu przedsięwzięcia dla rozwoju naszego regionu. Życzył, by hala przynosiła godziwe zyski, a pracownikom zadowalające płace. Następnie ks. kan. Edward Barański poświęcił nowe miejsce pracy.
 
 
Foto: nadesłane
 

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

Galeria zdjęć

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

  • Data utworzenia: 28.07.2017
  • Autor:Agata Nowicka

Zobacz także