Gmina Nowe Miasto Lubawskie Logo: Gmina Nowe Miasto Lubawskie Natura Możliwości Ludzie

Coraz więcej asfaltowych odcinków w Mszanowie

Ilustracja do informacji: Coraz więcej asfaltowych odcinków w Mszanowie
Główny cel inwestycyjny na ten i przyszły rok to wybudowanie prawie 2,6 km asfaltowych dróg w Mszanowie. Wiosną ruszyły prace i cały czas idą pełną parą. Odpowiedzialna za inwestycję jest firma Skanska S.A., prace brukarskie i okrawężnikowanie ulic wykonuje podwykonawca - Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Mszanowie.
 
 
 
 
 
Uwaga! Utrudnienia – leją asfalt!
Pierwsza warstwa asfaltu pojawiła się wczoraj na ulicach: Nad Drwęcą, Długiej oraz części Na Skarpie. Działania są dalej prężnie kontynuowane, a układanie warstw asfaltobetonu potrwa jeszcze przez kilka najbliższych dni. Przez większą część miejscowości można już spacerować chodnikami, widać krawężniki, dojścia do posesji  i zjazdy. Kanalizacja deszczowa jest gotowa.
 
Zaplanowane na ten rok prace powinny potrwać do końca bieżącego miesiąca.
 
 
Za wszelkie utrudnienia przepraszamy. Dokładamy wszelkich starań, aby niedogodności związane z remontem Mszanowa były jak najmniej odczuwalne dla kierowców i mieszkańców. Liczymy, że efekt w postaci komfortowych i estetycznych traktów oraz zapewnienie większego bezpieczeństwa na terenie wsi, wynagrodzi Państwu okazywaną cierpliwość.
 
 
 
 
 
 
 
 
„Przebudowa drogi gminnej Mszanowo – Nowe Miasto Lubawskie  (granica gminy droga powiatowa 5500N ) polegającej na kompleksowej przebudowie dróg lokalnych w miejscowości Mszanowo gwarantującej szeroki dostęp do obiektów użyteczności publicznej oraz dróg powiatowych”
                                                                                                    
 
Zadanie dofinansowane z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020, typ operacji: „Budowa lub modernizacja dróg lokalnych”, poddziałanie: „Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszaniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji w energię odnawialną i w oszczędzanie energii”.
 
 
 
 

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

Galeria zdjęć

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

  • Data utworzenia: 18.08.2017
  • Autor:Agata Nowicka

Zobacz także