Gmina Nowe Miasto Lubawskie Logo: Gmina Nowe Miasto Lubawskie Natura Możliwości Ludzie

Urząd Gminy wdraża płatności elektroniczne i system powiadomień

Ilustracja do informacji: Urząd Gminy wdraża płatności elektroniczne i system powiadomień
Urząd Gminy Nowe Miasto Lubawskie realizuje projekt związany z rozwojem elektronicznej administracji. Jednymi z zadań, które właśnie wdraża, są płatności elektroniczne i systemem powiadomień.
 
 
 
 
- System płatności elektronicznych, tak jak podczas zakupów w sklepie internetowym, umożliwi w łatwy sposób dokonywanie opłat online.
 
Na nowo powstałej Platformie Mieszkańca sprawdzisz m.in. stan swojej kartoteki podatkowej. Przejrzysz dokonane i bieżące płatności, które musisz opłacić. Zobaczysz jakiego rodzaju są to zobowiązania i kiedy mija ich termin uregulowania. Tu też wykonasz bez trudu przelew elektroniczny raty podatku, czy innego zobowiązania.
 
 
 
- Nowoczesny systemu powiadomień zintegrowany z Platformą Mieszkańca przypomni o zbliżającym się terminie opłaty raty podatku i nie tylko!
 
Posiadając konto na Platformie Mieszkańca masz możliwość zapisania się do wybranych tematów powiadomień oraz wyboru najbardziej wygodnego dla siebie kanału komunikacji. Możesz otrzymywać przypomnienia o swoich należnościach poprzez: SMS, e-mail, ePUAP, lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej, zainstalowanej na smartfonie.
 
Aplikację mobilną pobierzesz łatwo ze sklepu Play.
 
 
 
 
 
Projekt pn.: „Rozwój elektronicznej administracji w gminie wiejskiej Nowe Miasto Lubawskie” realizowany w Ramach Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, III Osi Priorytetowej „Cyfrowy Region”, działania 03.01.00 „Cyfrowa dostępność informacji sektora publicznego oraz wysoka jakość e-usług publicznych”. Umowa o dofinansowanie nr. UDA-RPWM.03.01.00-28-0011/16

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

  • Data utworzenia: 03.10.2018
  • Autor:Agata Nowicka

Zobacz także