Gmina Nowe Miasto Lubawskie Logo: Gmina Nowe Miasto Lubawskie Natura Możliwości Ludzie

Podróże ulicami Mszanowa dziś są przyjemnością

Ilustracja do informacji: Podróże ulicami Mszanowa dziś są przyjemnością
Kierowcy podróżujący ulicami Mszanowa mogą już korzystać z nowych asfaltowych dróg, a piesi z bezpiecznych chodników.  W piątkowe popołudnie podsumowano i uroczyście zakończono inwestycję.
 
Całkowity koszt zadania to 3,1 mln zł. 63,63% tej kwoty zostało pokryte ze środków Unii Europejskiej, w ramach PROW na lata 2014-2020.
 
 
Zadanie podzielono na dwa etapy, tj. etap pierwszy realizowany w 2017 roku objął przebudowę ulic: Piaskowej, Polnej, Krótkiej, Na Skarpie, Nad Drwęcą i Długiej, natomiast drugi tegoroczny - remont ulic: Podleśnej i Parkowej.
 
 
 
 
 
„Przebudowa drogi gminnej Mszanowo – Nowe Miasto Lubawskie  (granica gminy droga powiatowa 5500N ) polegającej na kompleksowej przebudowie dróg lokalnych w miejscowości Mszanowo gwarantującej szeroki dostęp do obiektów użyteczności publicznej oraz dróg powiatowych”
 
                                                                                        
 
 
Zadanie dofinansowane z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020, typ operacji: „Budowa lub modernizacja dróg lokalnych”, poddziałanie: „Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszaniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji w energię odnawialną i w oszczędzanie energii”.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

Galeria zdjęć

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

  • Data utworzenia: 10.10.2018
  • Autor:Agata Nowicka

Zobacz także