Aktualności
Znamy wyniki III Gminnego Konkursu Tematycznego!
- 31-05-2019
- Autor: Sabina Rezmer
Ilość prac, jaka wpłynęła do nas w ramach III Gminnego Konkursu Tematycznego pokazuje, iż Rodzina jest nieustającym źródłem inspiracji. Tegoroczny konkurs odbył się pod hasłem „Małżeństwo - dobre relacje- silna rodzina”.
Nie ukrywamy, iż autorami zdecydowanej większości prac są dzieci. Dlatego mamy nadzieję, że ogłoszone dziś wyniki, będą dla laureatów miłym upominkiem z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka.
Prace oceniało jury w składzie:
1. Anna Lenckowska – Kierownik Referatu Oświaty w Urzędzie Gminy Nowe Miasto Lubawskie,
2. Michał Wróblewski – Dyrektor Gminnego Centrum Kultury w Mszanowie,
3. Henryk Zagórski - nauczyciel historii w SP im. ks. Kazimierza Wróblewskiego w Gwiździnach,
4. Marcin Zalewski – Dziennikarz Gazety Nowomiejskiej,
5. Zbigniew Ochenkowski – Instruktor rzeźby,
6. Ewa Skubaja – Kustosz Bibliotek w Radomnie i Bratianie, polonista.
2. Michał Wróblewski – Dyrektor Gminnego Centrum Kultury w Mszanowie,
3. Henryk Zagórski - nauczyciel historii w SP im. ks. Kazimierza Wróblewskiego w Gwiździnach,
4. Marcin Zalewski – Dziennikarz Gazety Nowomiejskiej,
5. Zbigniew Ochenkowski – Instruktor rzeźby,
6. Ewa Skubaja – Kustosz Bibliotek w Radomnie i Bratianie, polonista.
Jesteście ciekawi, które prace podpiły serca oceniających? Sprawdźcie!
Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach wiekowych w konkursie plastycznym i grafiki komputerowej pod nazwą: „Dobre relacje w mojej rodzinie”:
- dzieci oddziałów przedszkolnych:
I miejsce – Miłosz Bludau (Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Jamielniku),
II miejsce – Emilia Rafalska (Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Jamielniku),
III miejsce – Otylia Dembek(Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Jamielniku),
Wyróżnienie – Agata Goździewska (Zespół Szkół im. Rodu Działyńskich w Bratianie),
- dzieci szkół podstawowych klas 0-III:
I miejsce – Natasza Jutrzenka – Trzebiatowska (Zespół Szkół im. Rodu Działyńskich w Bratianie),
II miejsce – Wiktoria Schufreida (Społeczna Szkoła Podstawowwa im. J. Korczaka w Tylicach),
III miejsce – Oliwia Meller (Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Jamielniku),
Wyróżnienie – Maja Samulska (Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w JamielnikuElementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji
8Galeria zdjęć: Prace dzieci oddziałów przedszkolnych i klas 0-III
- uczniowie szkół podstawowych klas IV-VI:
I miejsce – Julia Orzeł (Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Jamielniku),
II miejsce – Magdalena Fabińska ( Zespół Szkół im. Rodu Działyńskich w Bratianie)
III miejsce – Mikołaj Zalewski (Zespół Szkół im. Rodu Działyńskich w Bratianie),
Wyróżnienie – Bartosz Górtatowski (Szkoła Podstawowa im. ks. K. Wróblewskiego w Gwiździnach),
Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji
- uczniowie szkół podstawowych klas VII-VIII oraz szkół gimnazjalnych:
I miejsce – Angelika Gawryszewska (Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Jamielniku),
II miejsce – Maja Dudalska (Zespół Szkół im. Rodu Działyńskich w Bratianie)
III miejsce – Natalia Guzowska (Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Jamielniku),
Wyróżnienie –Oliwia Rzymek (Zespół Szkół im. Rodu Działyńskich w Bratianie).
Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji
Wyróżnienie Gazety Nowomiejskiej – Dominik Jagusz (Społeczna Szkoła Podstawowa im. J. Korczaka w Tylicach).
Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji
Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach wiekowych w konkursie literackim pod nazwą:
- uczniowie szkół podstawowych klas IV-VI:
I miejsce – Kinga Kowalewska (Zespół Szkół im. Rodu Działyńskich w Bratianie),
II miejsce – Jakub Wolski (Zespół Szkół im. Rodu Działyńskich w Bratianie),
III miejsce – Patrycja Błaut (Zespół Szkół im. Rodu Działyńskich w Bratianie),
Wyróżnienie – Magdalena Fabińska (Zespół Szkół im. Rodu Działyńskich w Bratianie),
- uczniowie szkół podstawowych klas VII-VIII oraz szkół gimnazjalnych:
I miejsce – Wiktoria Kiełbowicz (Społeczna Szkoła Podstawowa im. J. Korczaka w Tylicach),
II miejsce – Izabela Bielska (Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Jamielniku),
III miejsce –Nikola Paplińska (Społeczna Szkoła Podstawowa im. J. Korczaka w Tylicach),
Wyróżnienie – Oliwia Gajda (Zespół Szkół im. Rodu Działyńskich w Bratianie),
- osoby dorosłe i seniorzy:
I miejsce – p. Irena Jachowska (Pacółtowo)
Nagrodzenie laureatów nastąpi 8 czerwca 2019 roku podczas Pikniku Rodzinnego w Pacółtowie, organizowanego w ramach XXI Warmińsko – Mazurskich Dni Rodziny, który rozpoczyna się o godzinie 15.00. Serdecznie zapraszamy.