Aktualności

Dyrektor OPS wyróżniona przez Marszałka

  • 19-11-2019
  • Autor: Sabina Rezmer
            14 listopada 2019 r., z okazji Dnia Pracownika Socjalnego, w Salach Kopernikowskich Olsztyńskiego Zamku odbyła się XIX edycja wręczenia nagród i wyróżnień Marszałka Województwa Warmińsko – Mazurskiego za wybitne osiągnięcia w dziedzinie pomocy i integracji społecznej.   
Celem przyznawania Nagrody Marszałka jest przede wszystkim promocja nowoczesnych i twórczych rozwiązań w dziedzinie pomocy społecznej. O tytuł laureata mogli ubiegać się pracownicy pomocy społecznej oraz aktywni liderzy organizacji pozarządowych z terenu województwa warmińsko-mazurskiego.
            Wśród laureatów znalazła się Pani Anna Pijaczyńska – Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Nowe Miasto Lubawskie z/s w Mszanowie. Wyróżnienie to przyznane zostało m.in. za realizację projektu „Od bierności do aktywności”, mającego na celu poprawę sytuacji mieszkańców naszej gminy oraz za wdrożenie Ogólnopolskiej Karty Seniora. Nie bez znaczenia okazały się koordynowane przez panią dyrektor działania w ramach Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny, służące integracji międzypokoleniowej. Doceniono także sprawne kierowanie ośrodkiem, który niesie kompleksową pomoc i oferuje rozwiązania, które przyczyniają się do poprawy warunków życia najbardziej potrzebujących mieszkańców Gminy Nowe Miasto Lubawskie.  
           Pani Annie Pijaczyńskiej serdecznie gratulujemy wyróżnienia.
 
Z okazji zbliżającego się Dnia Pracownika Socjalnego życzymy wszystkim Pracownikom sukcesów oraz zadowolenia  z wykonywanej pracy oraz motywacji do dalszych działań.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

4Galeria zdjęć: Wyróżnienie dla Dyrektor OPS

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją