Komunikaty

Marznące opady

      W najbliższych dniach prognozuje się wystąpienie marznących opadów deszczu lub mżawki powodujących gołoledź.
Komunikat meteorologiczny w załączeniu.
czytaj dalej

Gwiździny. Przerwa w dostawie wody.

          Zakład Usług Komunalnych w Mszanowie Sp. z o.o. informuje, że dnia 21.11.2022 roku nastąpi przerwa w dostawie wody w godz. 8:00-15:00 z powodu prac na sieci wodociągowej.
 
Przerwa w dostawie wody dotyczy posesji nr: 7, 68, 73-82, 112. 
Komunikat w załączeniu.
czytaj dalej

Ogłoszenia o przetargu

WÓJT GMINY NOWE MIASTO LUBAWSKIE OGŁASZA I  PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY NA SPRZEDAŻ NIŻEJ WYSZCZEGÓLNIONYCH NIERUCHOMOŚCI:
 
 
Szczegóły ogłoszeń w linkach powyżej oraz na stronie http://www.bip.gminanml.pl.
czytaj dalej

Zgłaszanie przypadków martwych ptaków

       Powiatowy Lekarz Weterynarii w Nowym Mieście Lubawskim w trosce o bezpieczeństwo epizootyczne na terenie powiatu apeluje o zgłaszanie przypadków znalezienia martwych dzikich ptaków, w celu przeprowadzenia badań w kierunku grypy ptaków. Monitoring pozwoli na szybkie wdrożenie działań dążących do zmniejszenia ryzyka pojawienia się ognisk grypy ptaków oraz wzrostu bezpieczeństwa zdrowia publicznego.
Komunikat w załączeniu.
czytaj dalej

Przetarg pisemny majątku ruchomego gminy

        Wójt Gminy Nowe Miasto Lubawskie ogłasza I przetarg pisemny nieograniczony (ofertowy) na sprzedaż poniższych składników rzeczowych majątku ruchomego stanowiących własność Gminy Nowe Miasto Lubawskie.
 
Szczegóły na stronie http://www.bip.gminanml.pl lub w linku powyżej.
czytaj dalej

Nieruchomości przeznaczone na sprzedaż

O G Ł O S Z E N I E   O   P R Z E T A R G U
 
WÓJT GMINY NOWE MIASTO LUBAWSKIE OGŁASZA III PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY NA SPRZEDAŻ NIŻEJ WYSZCZEGÓLNIONYCH NIERUCHOMOŚCI W MIEJSCOWOŚCI JAMIELNIK:
 
czytaj dalej

Intensywne opady deszczu

        Ze środy na czwartek (28-29.09.2022 r.) prognozowane jest wystąpienie intensywnych opadów deszczu, miejscami od 30 mm do 50 mm w ciągu 24 godzin.
Komunikat w załączeniu.
czytaj dalej

Komunikat nr 2 z 26.09.2022 r. - woda jest zdatna do spożycia

     Komunikat nr 2 Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Nowym Mieście Lubawskiem w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia w Wodociągu Publicznym Mszanowo zaopatrującym w wodę mieszkańców miejscowości: Mszanowo, Łąki Bratiańskie, Kaczek, Pustki, Chrośle, Nowy Dwór Bratiański oraz Bratian (z wyłączeniem ul. Górnej i ul. Długiej).
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Nowym Mieście Lubawskiem informuje, że na podstawie przeprowadzonych badań jakość wody spełnia wymagania Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 7.12.2017 r. Woda jest zdatna do spożycia.
Komunikat w załączeniu.
czytaj dalej

Komunikat "Sanepidu" z dnia 22.09.2022 r. - dot. spożycia wody wodociąg Mszanowo

         Komunikat nr 1 Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Nowym Mieście Lubawskiem w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia w Wodociągu Publicznym Mszanowo zaopatrującym w wodę mieszkańców miejscowości: Mszanowo, Łąki Bratiańskie, Kaczek, Pustki, Chrośle, Nowy Dwór Bratiański oraz Bratian (z wyłączeniem ul. Górnej i ul. Długiej).
W związku ze stwierdzeniem w badaniach jakości wody w Wodociągu Publicznym Mszanowo zanieczyszczenia mikrobiologicznego tj. ogólnej liczby mikroorganizmów w 22 ° C w ilości ˃ 300 jtk/1 ml wody w próbce pobranej w ZS w Bratianie woda w Wodociągu Publicznym Mszanowo jest warunkowo zdatna do spożycia. 
Wodę należy spożywać po przegotowaniu!
 
W załączeniu komunikat.
czytaj dalej

Silny wiatr

W piątek 16 września i w sobotę 17 września prognozuje się wystąpienie w powiecie nowomiejskim silnego wiatru, w porywach osiągającego prędkość 70 - 85 km/h.
Komunikat w załączeniu.
 
czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 ... 31