Komunikaty

Druga edycja naszego konkursu meldunkowego

         Zapraszamy do udziału w drugiej edycji naszego konkursu meldunkowego "Mieszkam, melduję, wygrywam".
Zwycięzcy pierwszej edycji odebrali już atrakcyjne nagrody. Pani Magdalena Staniszewska z Pustek zajęła pierwsze miejsce i w nagrodę orzymała tablet, druga finalistka, Pani Gabriela Nowak z Radomna cieszy się już z nowego smartfona, a laureat trzeciego miejsca, Pan Przemysław Bejer z Bratiana ze smartwacha. Kto wie, może kolejnym laureatem będziesz właśnie TY?
       
         Konkurs skierowany jest do osób fizycznych, które dostarczą do Urzędu Gminy Nowe Miasto Lubawskie wypełniony formularz zgłoszeniowy, w którym potwierdzą, iż w terminie od dnia 1 maja 2022 r.  do dnia 30 kwietnia 2023 r. zameldowały się na pobyt stały na terenie Gminy Nowe Miasto Lubawskie i do dnia rozstrzygnięcia konkursu nie zmienią miejsca zameldowania oraz złożą oświadczenie, że w rozliczeniu podatku dochodowego od osób fizycznych za 2022 rok wskazali Gminę Nowe Miasto Lubawskie jako miejsce zamieszkania.
        Regulamin konkursu i karta zgłoszeniowa dostępne są w załączniku poniżej oraz w biurze spraw obywatelskim w urzędzie gminy.
czytaj dalej

Remont drogi Gwiździny-Krzemieniewo

      Droga na odcinku Gwiździny-Krzemieniewo 5 lipca 2022 r. będzie częściowo zamknięta dla użytkowników, a 7 lipca 2022 r. będzie zamknięta całkowicie. Związane jest to z planowanym na te dni remontem nawierzchni. Bardzo prosimy o niepozostawianie na drodze i w jej pobliżu pojazdów, które mogłyby w znacznym stopniu utrudnić prowadzenie prac.
 
czytaj dalej

Burze z gradem

Na najbliższe dni prognozuje się wystąpienie burz z gradem. Burze z opadami deszczu 20-35 mm lub porywami wiatru o prędkości 70-85 km/h. Temperatura maksymalna przez przynajmniej dwa kolejne dni to 30-34°C.
Temperatura minimalna w nocy to 18°C.
Komunikat w załączeniu.
czytaj dalej

Nieruchomości do oddania w najem i dzierżawę

OGŁOSZENIE WÓJTA GMINY NOWE MIASTO LUBAWSKIE
z dnia 22 czerwca 2022 r. w sprawie sporządzenia wykazu nieruchomości przeznaczonych do oddania w najem:
 
 
OGŁOSZENIE WÓJTA GMINY NOWE MIASTO LUBAWSKIE
z dnia 22 czerwca 2022 r.
w sprawie sporządzenia wykazu nieruchomości przeznaczonych do oddania w dzierżawę:
 
 
czytaj dalej

Burze z gradem

       Od niedzieli 19 czerwca 2022 r. prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu 20-35 mm lub porywami wiatru o prędkości 70-85 km/h. Miejscami możliwe opady gradu.
 
Kominukat w załączeniu.
czytaj dalej

Zmiana terminu posiedzeń komisji

       Informacja o odwołaniu posiedzeń Komisji Gospodarki i Infrastruktury, Komisji Rolno-Środowiskowej, Komisji Społecznej zwołanych na dzień 20 czerwca 2022 r.

 
      Z przyczyn niezależnych posiedzenia Komisji Gospodarki i Infrastruktury, Komisji Rolno-Środowiskowej oraz Komisji Społecznej zaplanowane na dzień 20 czerwca 2022 r. na godzinę 13:00 zostają odwołane. Nowy termin posiedzeń poszczególnych komisji ustalono na dzień 22 czerwca 2022 r. na godzinę 10:00.
czytaj dalej

Przerwa w dostawie wody: Bratian, Kaczek, Chrośle, Mszanowo i Łąki

       Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Mszanowie informuje, że dnia 9 czerwca 2022 roku w godzinach ok. 8:30 - 9:30 i 13:30 - 15:00 nastąpi przerwa w dostawie wody, spowodowana przerwami w dostawie energii elektrycznej.
Komunikat w załączeniu.
czytaj dalej

Burze z gradem

       Od wtorku 7 czerwca, do piątku 10 czerwca prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu 20-35 mm lub porywami wiatru o prędkości 70 - 85 km/h. Lokalnie możliwe opady gradu.
 
Komunikat meteorologiczny w załączeniu.
 
czytaj dalej

Ogłoszenia o przetargach

Podziel się z nami pomysłem na rozwój naszej gminy

Szanowni Państwo,
w związku z przystąpieniem Gminy Nowe Miasto Lubawskie do przygotowania „Strategii Rozwoju Gminy Nowe Miasto Lubawskie na lata 2023-2030” zapraszamy do podzielenia się pomysłami dotyczącymi projektów, które, wg Państwa, powinny zostać ujęte w Strategii jako projekty kluczowe, niezbędne do rozwoju społeczno-gospodarczego naszej gminy.
Właściwy dobór projektów oraz ich wszechstronność pozwolą zarówno naszej Gminie, jak i poszczególnym podmiotom (społecznym, gospodarczym) skutecznie ubiegać się o wsparcie finansowe ze środków zewnętrznych (krajowych oraz unijnych), gdzie często należy wykazać zgodność inwestycji z założeniami dokumentów strategicznych gminy.
Każdy przesłany przez Państwa pomysł zostanie przez nas przeanalizowany pod kątem zasadności jego realizacji. Niemniej jednak informujemy, iż przesłana propozycja projektu ma charakter poglądowy, nie jest jednoznaczna z ujęciem projektu w Strategii oraz nie daje podstaw do roszczeń finansowania przez Gminę przedstawionego pomysłu inwestycji.
Prosimy o wypełnienie poniższego wzoru fiszki do 25 maja 2022 r. i odesłanie na adres: jrutkowski@gminanml.pl
czytaj dalej
1 ... 4 5 6 7 8 ... 31